KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16123212

nr 1612 3212

Svän Grandin

(1906-1982), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 55x47 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 april 2024
kl 19:11:06